Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00

Tenis

tenis

Sportingbet nabízí nejlepší LIVE sázky na tenis!

Sportingbet denně nabízí LIVE sázky online na zápasy turnajů okruhu ATP a WTA, zápasy Challengerů či zápasy grandslamových turnajů (Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open). Zažijte se sportingbetem napětí z tenisových LIVE sázek, vsaďte si na nejlepší kurzy a sledujte zdarma živě vybrané zápasy díky našemu tenisovému video streamu!
  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Tenisové sázky

Jste na správném místě pro tenisové sázky, Sportingbet totiž dlouhodobě servíruje esa v podobě úžasných promo akcí, vysokých kurzů a zábavných tenisových novinek, abyste si mohly sázky na tenis skutečně užít.

Tenis

Naše tenisová sekce vás provede celou tenisovou sezonou od začátku celé tour až do jejího úplného konce. Díky sázkovým analýzám pro všechny čtyři grandslamy budete vždy plně informováni před každým Australian Open, French Open, Wimbledonem a US Open tak, že budete znát formu každého hráče, budete vědět kdo je černým koněm turnaje a nabídneme vám i ty nejlepší sázky pro daný turnaj. Naše tenisové zprávy a analýzy však nejsou limitovány pouze na grandslamy. Turnaje na okruhu ATP a WTA jdou v rychlém sledu, do toho na vás vždy čekají i zápasy Davis Cupu a Fed Cupu, a my vám pravidelně přinášíme tenisové sázkové tipy a pohled do zákulisí daného turnaje.

Sportingbet vám přináší celou řadu sázkových příležitostí a možností k sázení na tenis. U nás si můžete vsadit jak na malé turnaje ITF či Challengery, tak i na hlavní turnaje ATP a WTA včetně grandslamů, sázky na tenis jsou tak otevřené téměř každý den v roce. Podívejte se kdykoliv na naší tenisovou nabídku a uvidíte široký seznam turnajů a příležitostí, na které si můžete vsadit.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.