DALŠÍ
Ragby League
Vše
Fotbal
Hokej
Basketbal
Volejbal
Házená
Baseball
Motorsport
Plážový volejbal
Ragby League
Ragby Union
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.

Ragby League

  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Sázky na rugby

Pokud hledáte nejlepší místo pro sázky na Rugby Union, jste na správném místě. Sportingbet nabízí širokou nabídku sázek na Rugby Union z celého světa.

Kurzy na mistrovství světa a turnaj Six Nations vypisujeme dlouho dopředu, vy tak máte spoustu času vsadit si na konečné pořadí, Triple Crown či grandslam přesně kdy chcete. Sázky na vítěze zápasu a konečné pořadí nabízíme na všechny hlavní ligy včetně Aviva Premiership, Heineken Cup, RaboDirect Pro12 a Top 14. Na našich stránkách si můžete vsadit na každý důležitý zápas Rugby Union a to na celou řadu sázkových příležitostí. Stejně tak si na většinu hlavních zápasů vsadíte i live v průběhu utkání. Ať už hledáte sázky na handicap, autora prvního položení či sázky na výši vítězného rozdílu, jste u Sportingbet správně. K tomu všemu také nabízíme speciální sázky jako jsou například sázky na to kdo bude kapitánem Lions, kdo nejlepším regionálním týmem či speciální sázky na playoff. Pokud preferujete mezinárodní zápasy či třeba pouze klubové zápasy, u Sportingbet si vždy najdete to své.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí

Možná, že rugby nejsou zrovna vaší první volbou sportu, na který si vsadit, ale vzhledem k faktu, že existují dvě varianty této hry, je vždy k dispozici bohatá nabídka všemožných sázkových příležitostí.

Rugby Union a Rugby League jsou obě velmi vzrušující varianty a zároveň obě tak odlišné hry, že si užijete plno zábavy sázením na oba tyto sporty.

Existuje plno velkých turnajů Rugby Union, na které lze sázek. Rugby Union jsou tou známější a populárnější variantou rugby a proto na světě můžeme nalézt hned několik významných soutěží.

Turnaje

Six Nations, turnaj, který startuje vždy ze začátku jara, je každoročním turnajem mezi Walesem, Anglií, Irskem, Skotskem, Francií a Itálií. Turnaj se hraje systémem každý s každým a nabízí tak spoustu atraktivních příležitostí k sázce. Celý turnaj se stává rok co rok napínavějším, jelikož týmy z méně rugbyově vyspělých zemí, jako je třeba Itálie, pomalu ale jistě smazávají onen výkonnostní rozdíl a turnaj se stává vyrovnanějším.

Rugby se ale nehrají jen na severu, i na jihu nalezneme týmy, které patří do špičky – jsou jimi Austrálie, Jižní Afrika a současní obhájci titulu mistrů světa Nový Zéland. Tyto týmy hrají každý proti každému v turnaji Rugby Championship. Do turnaje nově vstoupila i Argentina a tento turnaj se tak podle mnohých stal tím nejobtížnějším pravidelně hraným turnajem na světě.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.