DALŠÍ
Vše
Vše
Fotbal
Tenis
Basketbal
Volejbal
Šipky
Kriket
Plážový volejbal
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00

Házená

  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Sázky na házenou

U Sportingbet naleznete všechny sázky na házenou, které hledáte. Nabízíme širokou nabídku sázek na všechny hlavní házenkářské ligy světa.

Pokud si chcete vsadit na německou, francouzskou, dánskou, tureckou či norskou ligu, pak jste na našich stránkách správně. Kromě toho si u nás vsadíte celou řadu sázek na velké turnaje jako jsou olympijské hry či mistrovství světa.

Sportovní sázky

Sázet můžete jak na konečná pořadí jednotlivých soutěží, tak i na sázky vztahující se pouze k jednomu zápasu. Vsadit si tedy můžete například na celkový počet branek v zápase či na jednu z handicapových sázek. K tomu všemu si samozřejmě i na házenou můžete vsadit live v průběhu zápasu.

Ať už jste vášnivým fanouškem házené nebo jste nováčkem v tomto sportu, na Sportingbet vždy naleznete ty nejlepší kurzy na ty nejlepší házenkářské ligy a soutěže světa.

Ti, co se ve světě házené orientují, oceňují zejména rychlý spád hry se spoustou branek v každém zápase. V házenkářském zápase je většinou k vidění více jak 60 branek. Každý tým nastupuje se sedmi hráči – šesti hráči v poli a jedním brankářem.

Cílem hry, jako u většiny míčových sportů, je vstřelit více branek než soupeř. Házená může připomínat něco mezi klasickým fotbalem a basketbalem, z fotbalu si bere taktickou týmovou hru a z basketbalu rychlost a styl hraní “nahoru-dolu”.

Házená je extrémně populární především ve velké části evropských zemí a my vám tak nabízíme ty nejlepší kurzy na většinu evropských lig včetně německé Bundesligy, české Extraligy nebo třeba portugalské Liga Andebol.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.