DALŠÍ
Fotbal
Vše
Fotbal
Hokej
Basketbal
Házená
Baseball
Ragby League
Ragby Union

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00

Fotbal

Pro dnešní fotbalovou nabídku klikněte zde
Pro víkendovou fotbalovou nabídku klikněte zde

FIFA Mistrovství světa 2018


fotbal

Sportingbet nabízí nejlepší LIVE sázky na fotbal!

LIVE sázky online na všechny zápasy Gambrinus Ligy, na nejlepší ligy světa (např. Liga mistrů, Evropská liga, Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A či League 1) a také na ty nejzajímavější zápasy z mezinárodní scény (např. FIFA Mistrovství světa či UEFA EURO). Zažijte se sportingbetem napětí z fotbalových LIVE sázek, vsaďte si na nejlepší kurzy a sledujte zdarma živě vybrané zápasy díky našemu fotbalovému video streamu!
  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Kurzy na fotbal

Hledáte ty nejlepší kurzy na fotbal? Na Sportingbet máme zápasové kurzy a sázky na celkové vítěze lig pro všechny hlavní fotbalové soutěže včetně Gambrinus ligy, Premier League či Ligy mistrů a všech ostatních evropských lig. Sportingbet nabízí celou řadu sázkových příležitostí od sázek na konečné pořadí, přesné skóre, střelců branek, počtu branek či celé řady speciálních sázek a akumulátorů.

Dostat se přímo do centra dění můžete díky sázkám LIVE v průběhu utkání na více než 150 lig a soutěží z celého světa. Pokud máte rádi sázky na fotbal, pak pro vás vždy máme připravenou atraktivní sázkovou příležitost.

Synot liga Betting

Sportingbet nabízí bezkonkurenční sázky na Premier League pokrývající doslova stovky sázkových příležitostí. Na výběr jsou kromě standardních sázek také sázky na celkové vítěze, sázky na postup či sestup, sázky na nejlepšího střelce, celá řada speciálních sázek a mnohem více! Na své si přijdou i fanoušci Gambrinus ligy a fandové lokálních týmů, Sparta, Slavia, Viktorka Plzeň, Bohemka, Baník... vsaďte si na svého favorita! Na všechny zápasy Gambrinus ligy můžete sázet každé hrací kolo LIVE v průběhu utkání.

Sázky na Ligu mistrů

Liga mistrů je u široké veřejnosti považována za nejprestižnější a nejatraktivnější evropskou fotbalovou soutěž. 32 týmů spolu každý rok soupěří o to, aby se ze základních skupin probojovaly do vyřazovací fáze, kde má každý celek už jen jediný cíl - pozvednout trofej pro evropské klubové šampiony. Vzrušení ze zápasů Ligy mistrů můžete umocnit společně se Sportingbet, který na tyto zápasy nabízí širokou nabídku sázkových příležitostí včetně vítěze zápasu, skupiny a celého turnaje či speciální sázky jako složení finále, fáze vyřazení či národnost vítěze.

Sázky na Evropskou ligu

Evropská liga nahradila původní pohár UEFA v sezoně 2009/10 a každoročně v ní měří své síly 48 evropských klubů. Chelsea se stala prvním anglickým klubem, který tuto soutěž vyhrál, stalo se tak v roce 2013. Zbylými vítězi Evropské ligy jsou Atletico Madrid se dvěma tituly, Porto s jedním a jako poslední se z vítězství radovala Sevilla. Nejdále z českých klubů se v této soutěži probojovala Viktoria Plzeň. Pokud si chcete vsadit na nejlepší kurzy na Evropskou ligu, navštivte Sportingbet.

Kurzy na mistrovství světa 2014

Podívejte se na aktuální sázkové příležitosti na na fotbalové mistrovství světa 2014 včetně sázky na celkového vítěze, sázky na jednotlivé zápasy, sázky na postupy ze skupin a mnohé další. Pětinásobný šampion Brazílie hostí letošní fotbalový šampionát. Turnaj se do Jižní Ameriky vrací poprvé od roku 1978 a úřadující šampioni Španělé doufají, že se jim podaří trofej obhájit, což se naposledy podařilo v roce 1962.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.