DALŠÍ
Basketbal
Vše
Fotbal
Tenis
Basketbal
Volejbal
Ragby League
Ragby Union
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00

Basketbal

kompletní nabídka zápasů

BASKETBAL - Live sázky


basketbale mužů

Sportingbet nabízí nejlepší LIVE sázky na basketbal!

LIVE sázky online na zápasy české NBL, na nejlepší ligy světa (např. NBA, Euroliga, Eurocup, německá BBL, turecká TBL, španělská ACB, francouzská LNB, řecká A1 či italská Lega A) a také na ty nejzajímavější zápasy z mezinárodní scény (např. FIBA Mistrovství světa či Mistrovství Evropy EuroBasket). Zažijte se sportingbetem napětí z basketbalových LIVE sázek, vsaďte si na nejlepší kurzy a sledujte zdarma živě vybrané zápasy díky našemu basketbalovému video streamu!
  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Sázky na basketbal

Sportingbet je vaší první volbou pro sázky na basketbal. V průběhu sezony NBA a evropských lig nabízíme basketbalové kurzy na všechny hlavní soutěže z celého světa.

Na naší webové stránce máte přístup k basketbalovým sázkám na širokou škálu ligových soutěží včetně italské Serie A, francouzské ProA, Ligy ABA, španělské ACB či české NBL. A samozřejmostí jsou také ty nejlepší sázky na NBA. Stejně jako sázky na celkové vítěze nabízíme také desítky sázkových příležitostí na basketbalové zápasy z celého světa. Vsaďte si na vítěze zápasu NBA či zkuste sázku na handicap či celkový počet bodů. A v neposlední řadě nabízíme také celou řadu sázek LIVE v přůběhu utkání, díky kterým se pravděpodobnost vaší výhru výrazně zvyšuje. Ať už jste tedy fanoušek NBA nebo evropského basketbalu, všechny potřebné sázkové příležitosti naleznete na webové stránce Sportingbet.

U basketbalových sázek u Sportingbetu získáváte skvělé kurzy, vysoký počet zápasů LIVE, skvělé promo nabídky a basketbalové tipy pro NBA a další.

Díky basketbalovým novinkám, sázkařským tipům a aktualitám pokrývajících NBA, NCAA, Euroligu, EuroBasket a další soutěže, zůstanete v centru dění - sázky na basketbal se tak stanou opravdu zábavou. Naše basketbalové zprávy a analýzy vám pomohou s výběrem té nejlepší sázky jak před zápasem, tak i v jeho průběhu.

Když je ten správný čas podat sázku, pak vám máme vždy co nabídnout. Pro NBA máme vždy kurzy na každý zápas přípravy, základní části, playoff i finále. Nikdy již nezmeškáte jediný zápas a jedinou sázku, vždy budete mít k dispozici celou řadu sázek na největší a nejlepší basketbalovou soutěž NBA. Pokud si chcete užít napětí z LIVE sázek v průběhu utkání, ani pak vás nezklameme, každý hrací den můžete sázet celou noc LIVE na zápasy NBA. Pro fanoušky amerického basketbalu máme připraveny sázky i na univerzitní basketbal NCAA, včetně speciální analýzy pro populární March Madness.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.