DALŠÍ
Vše
Vše
Fotbal
Tenis
Basketbal
Volejbal
Baseball
Kriket
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00

Box

  • Sázenka
  • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku

Typy sázek

Podejte svůj tip právě teď a vyhrajte!

Začněte ihned!
Live sázky

Sázky na box

Sportingbet je domovem pro fanoušky sázení na box. Každý týden nabízíme rozsáhlou nabídku sázkových příležitostí na zápasy z celého světa.

Zápasy máme v nabídce dopředu

Ty největší zápasy máme v nabídce již dlouho dopředu a vy tak máte spoustu času využít těch nějlepších kurzů na tyto dlouhodobé sázky. Sázky nabízíme na desítky zápasů každý týden od muší až po těžkou váhu. U jednotlivých zápasů pak na vás čeká široká nabídka sázkových příležitostí. Vsadit si můžete například na způsob vítězství, poček kol, kdy zápas skončí či zda-li bude naplněn plný počet kol. U Sportingbet naleznete všechny sázky na box, které hledáte.

Sázky na box mohou být velmi profitující záležitostí, často to ale znamená, že sázkař musí jít do lehkého rizika při určení, který ze zápasníků vyhraje daný zápas. Někteří boxeři však vyhrávají téměř každý zápas na KO, jiní zase pravidelně na body a právě v sázkové příležitosti “způsob vítězství” se skrývá nejvyšší potenciál k výdělku peněz ze sázek na box.

Více možností k sázce

e zde ale mnohem více možností k sázce – v průměru si sázkaři mohou vybrat z celkem 20 různých sázkových příležitostí na jeden konkrétní zápas. Mezi ty ne tak běžné patří například zda-li boxer vyhraje zápas poté, co byl jako první sražen k zemi nebo zda-li některý z boxerů bude knock-outován během prvních 60 vteřin prvního kola.

ak na co ještě čekáte? Vsaďte si na box právě teď!

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.