DALŠÍ
Vše
Vše
Fotbal
Tenis
Hokej
Basketbal
Snooker
Šipky
Motorsport
Kriket
Ragby Union
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující

Přihlášením na tyto stránky berete na vědomí a souhlasíte s našimi pravidly.
Pozvěte přátele
Získejte bonus Chci bonus »
Kontaktujte nás
Online Chat
Kontaktní formulář
Telefon
+420 228 880 024
+421 233 456 522
+353 162 973 59
Po - Ne: 9:30 - 20:00
 • Sázenka
 • Moje sázky

Sázenka je prázdná. Kliknutím na jednotlivé kurzy vložíte tipy na sázenku.

Live sázky

O Sportingbet

Od svého založení v roce 1998 se stal Sportingbet jedním z předních světových poskytovatelů internetového sázení. Působíme ve 26 zemích s více než 700.000 aktivními zákazníky po celém světě. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a vsaďte si u nás.

 • Sportovní sázky

  Vyberte si každý den z více než 8.000 různých sázkových příležitostí na 30 různých sportů. Sportovní sázení si u nás užijete na nejvyšší úrovni. Naše široká nabídka sportovních sázek vám nabízí skvělé kurzy na fotbal, tenis, lední hokej, basketbal a další populární sporty.

  U Sportingbet si můžete vsadit na všechno, na co si jenom vzpomenete.

  Události s video přenosem a Statistiky

  Chcete-li vylepšit svůj zážitek a výhry z LIVE sázek, sledujte živé přenosy přímo u nás na webu. Nabízíme vám ke sledování tisíce sportovních akcí s aktuálními výsledky v přímém přenosu. Nenechte si ujít žádný zápas nebo konečný výsledek, máme pro vás ten nejlepší souhrn důležitých čísel. S tímto servisem budete už jenom vyhrávat.

 • LIVE sázky

  A navíc si můžete vsadit v průběhu utkání s naší unikátní sázkovou platformu LIVE na více než 300 různých sázkových příležitostí. Sportingbet vám nabízí LIVE sázky 24 hodin denně na všechny klubové i mezinárodní soutěže ve fotbalu, jako jsou Premier League, Ligu mistrů, Evropská liga nebo Gambrinus liga. Využijte neustálých zvratů v každé hře, a vyberte si z naší rozsáhlé nabídky tenisových LIVE sázek , kde najdete všechna utkání WTA a ATP Tour. Vsaďte si na příští turnaj, zápas nebo další bod. Všechny vaše oblíbené nadcházející sportovní události na které si můžete vsadit LIVE jsou uvedeny v našem kalendáři LIVE sázek.

  Začínáte s kurzovými sázkami na internetu?

  Náš návod, jak podávat sázky vám poskytne veškerou pomoc, kterou potřebujete k uzavření vaší první sázky u Sportingbet. Náš sázkový slovník vám pomůže vybrat správné typy sázek a vysvětlí vám z čeho se jednotlivé sázky skládají.

 • Sportingbet Nápověda a Kontakt

  Pokud potřebujete pomoc nebo podporu, česky a slovensky hovořící zákaznická linka Sportingbet je vám k dispozici 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás pomocí bezplatné telefonní linky, emailem nebo využijte náš Live Chat. Sekce často kladených otázek Nápověda a Kontakt je cenným zdrojem informací pro naše zákazníky.

  Naše licence a váš pocit jistoty

  Sportingbet je oprávněn k přijímání sázek pomocí elektronických médií v globálním měřítku na základě licence pro sportovní sázení a hry držené společností Headlong Limited na Maltě, licence pro kasino držené společností Spread Your Wings Limited an Maltě a herní licence držené společností Interactive Sports (C.I.) Limited v Alderney a GVC Sports BV na ostrově Curacao. Přečtěte si více o našich pravidlech a podmínkách.

Tato hra je regulována podle jurisdikce ostrova UK Gambling Commission.